محمدعلی طاهری در بند دو-الف زندان اوین نگهداری می شود

سحبانیوز، محمدعلی طاهری در بند دو-الف زندان اوین نگهداری می شود و تداوم اعتصاب غذای این زندانی عقیدتی همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری عرفان، محمدعلی طاهری، بنیان گذار عرفان حلقه، در هفته های گذشته به دلیل وخامت حال ناشی از اعصاب غذا در بیمارستان بقیه‌الله بستری شده و پس از مدتی به بند دو الف زندان اوین انتقال یافته است. وی در این مدت از حق تماس و ملاقات محروم بوده و هم چنان در اعتصاب غذا به سر می برد.

محمدعلی طاهری که در اعتراض به بلاتکلیفی خود اقدام به اعتصاب غذا کرده است، از سال ۱۳۹۰ در زندان به سر برده و علی‌رغم اتمام حکم پنج سال حبس تعزیری و صدور قرار منع تعقیب برای پرونده جدید، همچنان از آزادی وی ممانعت به عمل می‌آید.

محمدعلی طاهری، مؤسس «عرفان حلقه»، ۶۰ ساله و متولد کرمانشاه است. او در سال ۱۳۸۰ موسسه‌ای به نام «عرفان حلقه» با تمرکز فرا درمانی و طب مکمل در تهران تأسیس کرد. آقای طاهری چندین کتاب نوشته که از سوی وزارت ارشاد مجوز گرفته‌اند و همچنین چند دوره کلاس در دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص طب مکمل داشته است. دانشگاه طب سنتی ارمنستان در اردیبهشت سال ۱۳۹۰، به محمدعلی طاهری دکترای افتخاری اعطا کرد.