با مداخله پلیس امنیت، مراسم افتتاح برند پوشاک آمریکایی درتهران لغو شد.

با مداخله پلیس امنیت، مراسم افتتاح همراه نمایش مد یک برند پوشاک خارجی در یکی از مجتمع‌های تجاری شمال شهر تهران دقایقی پیش از شروع، لغو شد.

به گزارش سحبانیوز، به نقل از تسنیم، شب گذشته مراسم مد لباسی که قرار بود به‌مناسبت افتتاح نمایندگی برند levis در یکی از مجتمع‌های تجاری شمال شهر تهران برگزار شود، با مداخله پلیس لغو شد.

بر اساس این گزارش در مراسم افتتاحیه این برند آمریکایی قرار بود تعدادی از «مانکن‌های معروف تهران» با قدم زدن به‌روی فرش قرمز، لباس‌های این برند را در “شوی زنده” به نمایش بگذارند.

این مراسم که قرار بود در ساعت ۲۲ شب گذشته در مجتمع تجاری روشا برگزار شود با دخالت پلیس امنیت تهران بزرگ لغو شد و برگزارکنندگان این مراسم، علت لغو را نقص فنی عنوان کردند و از جمعیت حاضر در این مراسم خواستند تا هرچه سریعتر محل مراسم را ترک کنند.

بنابر این گزارش جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ نفر در مراسم افتتاحیه در این مجتمع حضور داشتند.

پیش از این نیز رسانه های داخلی ایران از «تخلفات» این مجتمع جدیدالتأسیس خبر داده بودند از جمله  اعتراض تعدادی از اعضای  شورای شهر در خصوص «تخلفات ساختمانی» این مجتمع و هم‌چنین به گفته مجتبی شاکری رییس کمیته فرهنگی شورای شهر پایتخت، پرونده این مجتمع در کمیسیون ماده ۱۰۰ در حال بررسی است.